Алюмінієві ферми від виробника пропонуються компанією «Алюмінієві конструкції». Фірма спеціалізується на виготовленні такого обладнання вже тривалий проміжок часу. Штатні фахівці компанії мають великий практичний досвід.

Алюмінієві ферми, виробництво яких є одним з напрямків діяльності нашої компанії, дозволяють в максимально стиснуті строки обладнати театральний майданчик, сцену або встановити інсталяції в магазинах і торгових павільйонах. Істотною перевагою таких конструкцій є їх мінімальні вагові показники, що полегшують процес транспортування і монтажу.

Серед переваг цього обладнання також слід виділити і такі моменти:

  • стійкість до коливань температурних показників;
  • конструкційна гнучкість;
  • надійність;
  • висока механічна міцність;
  • естетичність;
  • міцність конструкції;
  • простота збірки і транспортування;
  • мінімальна вага.

Алюмінієві ферми Україна

Ферми для підвісу устаткування відрізняються високою функціональністю. За допомогою їх використання можна в найкоротші терміни створити мобільний сценічний комплекс необхідних розмірів. Готова конструкція може містити різнорівневі подіуми, а також сходи з бильця і огорожами.

Готові конструкції з алюмінію складаються з опорних елементів, на які встановлюється дах сценічного подіуму. Каркас забезпечує максимальну жорсткість і стійкість. При необхідності проводиться монтаж прогонів на верхній пояс ферм. Таке конструктивне рішення дозволяє уникнути виникнення додаткового згинального моменту. Відстань між центрами вузлів визначається на основі довжини алюмінієвих ферм.

Алюмінієві ферми, які пропонуються компанією «Алюмінієві конструкції», відповідають стандартам якості. Вони легко витримують розрахункове навантаження і мають привабливий зовнішній вигляд.

Безпосередньо самі ферми конструктивно містити поздовжні ригелі і розколи. Перші представлені у вигляді круглих труб паралельного розташування. З’єднання ригелів здійснюється за допомогою використання розколів. Перетин опорних ферм може варіюватися в межах 350-600 мм. Товщина стінок при цьому найчастіше становить від 1,5 до 2 мм.

Оренда алюмінієвих ферм

Алюмінієві ферми бувають круглий, плоскі і трикутні. Підсумковий вибір слід робити в залежності від цілей переслідуваних від даного придбання. При необхідності наші менеджери допоможуть зробити підсумковий вибір.

Квадратні ферми.Алюмінієва ферма квадратна – це найбільш поширений варіант конструкції, що обумовлено його механічну міцність і стійкість до ударних навантажень. Вироби такої форми різного діаметру добре підходять для частого використання. Класичний варіант конструкції допоможе провести будь-який масштабний концерт або інше масовий захід.

Трикутні ферми.Ферма алюмінієва трикутна теж дуже часто використовується при організації концертних заходів. Висока надійність виробу при мінімальних вагових показниках роблять такі конструкції дуже мобільними.

Плоскі ферми.Ще один варіант алюмінієвих конструкцій. Такі ферми менш витривалі вироби трикутної або квадратної форми, але вони є більш привабливими з точки зору економічності. За умови їх використання доцільно обмежитися установкою банерів і ілюмінаційних елементів.

Нестандартні конструкції. До нестандартних варіантів конструкцій відносяться алюмінієві ферми кругового і вигнутого типу. Основою для їх виготовлення є труба діаметром 48 мм. Вигнуті і кругові варіанти ферм дозволяють створювати основу для підвіски звукового і світлового обладнання різних конфігурацій. Конструкції нестандартної форми можна комбінувати з використанням традиційних квадратних, трикутних і плоских ферм. Це істотно полегшує створення декоративних, рекламних або виставкових об’єктів.