По-перше, звук – це вібрація, яку ми відчуваємо всім своїм тілом. Напевно у вас виникли неприємні відчуття, викликані шліфуванням гострих предметів на склі. Невгамовні вчені знайшли пояснення цьому: глибоко в нашій підсвідомості була вкладена інформація про вигуки мавп, що попереджають про небезпеку, який за своїм спектром пульсації схожий на цей відштовхуючий скрип. З впливом музики на нас все інакше! Залози виліковуються від співаків, активізуються життєзабезпечувальні функції організму, вносяться позитивні зміни на біохімічному та гормональному рівнях, в деяких випадках кислотність шлунка навіть змінюється. Тепер помножте все це на п’ять і йдіть танцювати! Звукове обладнання для дискотеки приховує величезні можливості. Підсилювачі потужності, обладнання для DJ, пристрої для обробки звуку – ми пропонуємо вам комплектацію, сформовану з метою створення якісного звуку у вашому закладі.

Акустичні системи

Під час цілеспрямованого впливу звуку в організмі одночасно вмикаються дві півкулі головного мозку, що, як правило, не характерно для повсякденного життя. Тепер намалюйте собі уявну картину того, що матимуть ваші відвідувачі, якщо ви використовуєте звукову техніку для нічного клубу. Окрім придбання диктофонів та аудіоінтерфейсів, мікрофонів, радіосистем, якісних мікшерних консолей, пам’ятайте, що процес установки досить трудомісткий. Експерти Musician.UA розкажуть вам, як встановити лінію монітора, яка допомагає артистам почути, що вони грають, та внести корективи, якщо це необхідно. Ще один важливий нюанс – положення кабіни управління, з якої регулюється витрата. Саме правильне розташування допоможе сформувати ідеальний звук. Ми також покажемо вам, як точно перемикнути свої “нові речі”. Придбане у нас звукове обладнання клубу перетворить ваш танцювальний майданчик у найбільш відвідуваних та елітних.

Припустимо, ви геніальний виконавець, і вас запросили виступити на багатофункціональному стадіоні, розташованому в Пхеньяні. Треба підкреслити, що це найбільший спортивний комплекс у світі, тому 150 000 уболівальників послухають ваш талант! Як би ви не були обдарованими, без жодної важливої ​​складової всі ваші зусилля будуть марними. Концертне звукове обладнання – ось чому ви можете передати своє повідомлення тисячам шанувальників. Глядач часто навіть не усвідомлює, що левова частка успіху виступу улюбленої зірки полягає не в його голосових здібностях, а в роботі звукорежисера. Жоден вершник знаменитостей не підписується без включення необхідного обладнання, яке бере участь у такій величезній кількості, що його привозять його багатотонні вагони. Навіть якщо натовп ваших вболівальників не настільки великий, а ви говорите в невеликих клубах, питання, пов’язані з цією сферою, все одно не оминуть вас.

Оренда аудіо обладнання

Якщо в невеликих аудиторіях ви можете обмежитися встановленням настінних і стельових колонок, то у великих сучасних залах рекомендується використовувати розподілену звукову систему, яка забезпечує рівномірний звуковий тиск по всій площі. Але для повноцінного концерту в прямому ефірі вам знадобляться більш складні пристрої: низькочастотні динаміки, широкосмугові колонки, еквалайзери, кросовери, компресори, комутація та зворотний зв’язок, підвіски, схеми, дроти, роз’єми, пульти …

Існує два типи акустики: пасивна, що схожа на коробку з схрещуванням і динаміками, і активна, яка відрізняється вбудованим підсилювачем потужності. Він різниться за їх кількістю та видом. Встановлення цього вимагатиме ваших знань звукоінженерії та орієнтації на сучасні досягнення. Якщо у вас немає такого, не соромтеся задавати питання нашим консультантам. Не важливо, чи ви зір, чи легенда у всьому світі – концертне обладнання допомагає бути впізнаваним!

Як часто нам доводиться спостерігати за мітингами на відкритій місцевості, які не могли б відбутися без однієї важливої ​​деталі: мікрофона чи мегафона. Спілкування з масами значно покращується коштом збільшення гучності звуку. Як важко було б проводити екскурсії, акції, навчання для численних охочий або впроваджувати анімацію.

Мікшерні пульти

Дивовижний асортимент обладнання, призначеного для передачі звуку на вулиці або в приміщенні, належить до цієї категорії. Його поділяють на два різновиди. Пристрої для звучання барів, ресторанів, аудиторій, конференц-залів, які представляють обмежену кількість колонок, підсилювач та джерело звуку. А група більш інноваційна з інженерної точки зору – її використовують у великих торгових центрах та мегаринках, великих університетах та на вулиці. Тут бере участь обладнання для мовного та фонового мовлення: ландшафт, використовується поза закритими приміщеннями та приміщення, призначене для закритих приміщень. Останнє, залежно від його характеристик, – це підлога, стеля або стіна. Сучасна технологія дозволяє схематизувати будь-яку кількість стовпців, залежно від ваших потреб. Перші були винайдені з урахуванням використання в різних погодних умовах: вони не бояться вітру, а дощ не є для них перешкодою.

У нашому каталозі представлені різноманітні пристрої озвучування та оповіщення: контролери, інсталяційні мікрофони, акустичні системи оповіщення, гучномовки, контролери, ПК для радіомовної системи, мікрофонні станції, джерела звуку та плеєри. Ми будемо раді гарантувати гідне звучання під час вашого виступу!

Монтаж звуку

Особливості, емоційний аспект, якісні характеристики звуку були високо оцінені в усі часи. Наприклад, в середньовіччі, щоб впоратися з епідемією чуми, дзвони дзвоняли вдень і вночі. Через століття виявилося, що, виявляється, активність мікробів після впливу дзвону в дзвони знизилася на 40%! В наші дні це стало товаром, в який гуру музичної індустрії готові вкласти значні фінансові ресурси. Професійне звукове обладнання, яке вам надається можливість придбати в нашому інтернет-каталозі, допоможе провести захід будь-якого рівня та формату. А наші консультанти підберуть найбільш оптимальні варіанти у межах вашого бюджету. Також ми продаємо всі види аксесуарів: чохли, чохли, стелажі та тримачі, естрадні фільтри та лобове скло, екрани мікрофонів. Вибирайте! На полицях наших магазинів зібрані лише найкращі зразки!

Якщо ваше бажання донести музику до серця людей таке ж велике, як наше бажання допомогти вам у цьому, то ми на шляху! Пам’ятаєте хворобу Людвіга ван Бетховена? Його глухота не завадила йому скласти геніальні шедеври. Існує версія, що обдарований композитор «слухав» зубами, поклавши один кінець тростини на фортепіано, а другий – на щелепу. Завдяки цій хитрості звук проник у внутрішнє вухо Майстра, яке, на відміну від зовнішнього, було цілком здоровим. Ця зворушлива історія говорить нам про те, що якщо у людини є потреба виразити себе через мистецтво, то жодна перешкода не зупинить його. Ми усунемо всі перешкоди з вашого шляху та доставимо будь-який товар, який вас цікавить, зі швидкістю звуку. Не має значення, чи шукаєте ви звукову апаратуру в Україні, Києві, Одесі, ми надаємо «звукове покриття» по всій нашій країні.

Якщо у вас є запит на придбання товарів цієї категорії, важливо розуміти, що цілий комплект бажано придбати негайно. Якщо з незалежних вами причин у вас немає всієї необхідної суми, ми готові надати безвідсотковий платіж в розстрочку. Цей зручний варіант корисний вам при своєчасному запуску проекту чи шоу. Ми розділимо вартість продукції на комфортні суми, і процес відшкодування буде для вас легким і безболісним! Не зайвим буде поглянути на наш Блошиний ринок: цілком може статися, що на цьому сайті ви знайдете використану для вас копію. Ми готові поручитися за товари, розміщені в цьому розділі, і стати гарантом самої угоди. Наша ненав’язлива допомога перетворить цю операцію у справжнє задоволення!