Правильний вибір каркасної конструкції – запорука її нормальної експлуатації. На початковому етапі слід визначити розмір конструкції, який залежить від масштабу заходу, кількості глядачів і учасників.

Каркасна конструкція сцени складається з окремих металевих модулів. Її конфігурацію завжди можна змінити в залежності від завдань і особливостей заходу.

Каркасні конструкції Україна

Для проведення модних показів сцену можна доповнити подіумом, а для масштабного концерту – встановити додаткові ферми для світлозвукового обладнання.

Потрібно грамотно підійти до вибору матеріалу, з якого виготовлені деталі сцени. Вироби зі сталі обійдуться дешевше, але через велику вагу їх складніше перевозити і збирати. Для частих переїздів варто купити розбірну сцену з алюмінію.

Розбірні сцени з металоконструкцій мають безліч переваг, про які й піде мова в цій статті. Сучасні сцени є каркасні конструкції, виготовлені з металу. Існує безліч причин, за якими варто вибрати швидкомонтованих сцен:

  • сцени мають привабливий зовнішній вигляд;
  • конструкція надійно захищає від дощу, вітру і снігопаду;
  • сцену на замовлення легко розбирається і транспортується, тому що складається з однотипних конструкцій;
  • сцену в разі потреби можна оперативно перевезти на нове місце;
  • ціна сцени досить доступна;
  • при виготовленні швидкомонтованих сцен на замовлення застосовуються сучасні матеріали, стійкі до корозії, завдяки чому виріб відрізняється довговічністю.

Виробництво сцен на замовлення з металоконструкцій вимагає особливого професіоналізму, адже необхідно враховувати не тільки вимоги до міцності конструкції, але і її естетичну привабливість. Тому довірити цю задачу можна тільки досвідченим фахівцям, що мають великий досвід проєктування різних металоконструкцій.