Низьковольтні комплектні пристрої являють собою сукупність спеціалізованих низьковольтних апаратів, призначених для здійснення управління, вимірювання, регулювання, сигналізації та захисту різного електричного обладнання. Дані пристрої виробляють розподіл електричної енергії та забезпечують ефективний захист ліній, що відходять від короткого замикання і перевантажень. Низьковольтні містити різне модульне обладнання і дозволяють виробляти монтаж щитів будь-якої конфігурації. Виконання вбудованих елементів може бути як стаціонарним, так і викочування.Комплектні пристрої низької напруги розраховані на номінальну напругу не перевищує 1000 В змінного струму та до 1500 В постійного струму.

Power distribution

Розподільні системи, зокрема шафи, щити і короби належати до обладнання електротехнічного призначення, чиєю основною функцією і завданням є забезпечення приймання, розподілу та перерозподілу електроенергії між ділянками електричного кола з однофазної або трифазної частоти змінного струму 50-60 Гц і напругою до 1 000 В . Більш того, розподільні щити та шафи виконують захисну функцію від перевантажень, перенапруги, короткого замикання, а також функції відключення / включення.

Розподільна шафа являє собою конструкцію, виконану з металу або пластику, в яку монтується пристрої розподілу, обліку електроенергії, а також включення / відключення апаратури. Виконаний з міцних матеріалів, такий корпус дозволяє захистити внутрішні електротехнічні та електронні компоненти від впливу навколишнього середовища і людського фактора.

У стандартному виконанні металевий корпус розподільної шафи виготовляється з листової сталі товщиною 0,8-1,8 мм. Подібний високоміцний каркас здатний витримувати навантаження, розподілену за обсягом, в кілька сотень кілограмів. На вимогу користувача можуть бути встановлені дверцята шафи з кутом відкриття на 120 або 180 градусів. Найчастіше все розподільні шафи оснащені замком для забезпечення цілісності вмісту.

Контроль та дистрибюція

На поверхню металевих розподільних шаф нанесено порошкове епоксидно-поліефірне покриття, що робить їх стійкими до несприятливих впливів навколишнього середовища. Короби, щити і шафи, що встановлюються в приміщеннях з несприятливими умовами, такими як, наприклад, підвищена вологість або запиленість, мають високий ступінь захисту. Вони укомплектовані більш міцними і пружними зносостійкими прокладками, ущільнювачами, заглушками, забезпечуючи неперевершену герметичність.

За типом виконання розподільні системи діляться на шафи:

  • настінного виконання (навісний монтаж);
  • підлогового виконання (монтаж в приміщенні або зовнішній на підлозі / подіумі).

За способом монтажу розподільні системи поділяються на щити:

  • модульні (що складаються з декількох роздільних секцій);
  • з монтажною панеллю.