Лебідки вже давно знайшли своє місце на сцені і надійно закріпили в наборі рядового сценічного обладнання будь-яких типових заходів – від неба людних виступів і мовних показів до масштабних концертів світового рівня.

Оренда лебідок

Лебідка, наперекір свою простоту, складається з багатофункціональних пристроїв, виконуючи цілий ряд функцій. При допомозі лебідки здійснюють монтаж освітлювального обладнання, переведення і встановлення декоративних декорацій, а також підкреслюють масивні башти та інші сценічні елементи, тому що не застосовують лебідок, м онтаж не є лише що існує у більшій робочій і тривалій, но і у великій справі, просто неможливо. Застосовуючи середні масштаби, концерт вимагає встановлення декількох десятків масивних прожекторів і сканерів, які не підлягають на високій точці лише іншими людськими змінами. Для цих цілей зручніше використовувати механічні лебідки. Декорації також не завжди вдаються перемістити вручну, а значить і тут лебідка просто незамінна.

Вантажність сценічних лісів і їх надійний механізм здатна чітко позиціювати будь-який тип

обладнання в потрібному місці на сцені, в той час, гарантуючи, що не можна вважати швидкістю монтажу, навіть найбільш великих і масштабних сцен.

Прокат лебідок

Однак лебідки необхідні не тільки для монтажних робіт. Якщо вам потрібно забезпечити підвисніть, яка-небудь конструкція під час проведення шоу, наприклад, необхідність передбачати екран або же створити підвісну декорацію, або, скажіть, обладнати підставку або підривну платформу, якісну і надійну лебідку, що допоможе і в цьому.
Вам завжди доступні надійні та якісні лебідки. Вони відрізняються високою швидкістю служб, встановленими механізмами і всередині самої вантажність і це важливо, що оренда лебідок – це гарантування того часу, що монтаж і встановлення вашої знімання пропонують максимально легко і швидко, незалежно від масштабів заходу. Ви можете заказати оренду лебідок.