Подіуми та сцени ідеально підходять для проведення будь-якої події: фестивалю, презентації, виставки, форуму, культурної події, спортивних, приватних та корпоративних заходів.

Згідно з нашим дизайном, ви можете взяти в оренду арочну та двосхильну конструкцію у нас.

Етапне обладнання відповідає всім стандартам безпеки та надається українським сертифікатом пожежної безпеки. Відрізняється зручністю та економічністю під час транспортування та складання. Установка не вимагає великої кількості персоналу та часу.

Система має високоякісні ступінчасті покриття – протиковзний та водонепроникний ламінат, стійкий до подряпин та стирань.

Прокат мобільних сцен

У нашій компанії є 4 типи сцен:

  • мобільний подіум;
  • сценічний подіум;
  • подіум системи Layher;
  • автомобільний подіум.

Прокат мобільної сцени

Дизайн відповідає як естетичним канонам, так і всім вимогам безпеки, що найважливіше. Характерною особливістю сценічних конструкцій цих систем є можливість переносити великі статичні та динамічні навантаження, їх сумісність, висока швидкість складання та зносостійкість. Враховується все – від міцної та високонадійної системи кріплення, яка вміщує багатокілограмову підвіску необхідного обладнання, до вогнетривкої та стійкої поверхні, здатної витримати необхідну кількість учасників концерту, шоу, заходу.

Команда професійних монтажників змонтує сценічну конструкцію, підключить усе обладнання та повністю підготує сцену для корпоративних заходів.