Велика частина видовищних уявлень проходить в залах для глядачів, на сценах, і головним завданням нашої компанії є створити індивідуальне текстильне оформлення, яке вирішить інтер’єрну завдання вашого залу.

Антрактно-розсувний завісу – найважливіший елемент, який задає емоційний настрій і характер заходу. Він може бути як розсувним, так і підйомним.

Арлекін – – це короткий горизонтальний завісу. Він приховує від глядачів механізми верхньої сцени, а так само служить декоративним доповненням (спадаючі м’які драпірування з горизонтально вертикальними складками) до генерального завісі.

Лаштунки – це бічна плоска частина декорації, що розташовується по краю сцени. Розрізняють м’які навісні куліси і жорсткі лаштунки на рамках.

Падуги – розташовуються горизонтально над сценою. Вони приховують від погляду глядача ту частину обладнання, яке встановлюється вгорі, наприклад, софітні ферми.

Роздільник планів – використовується в постановках для поділу сцени.

Задники – це фон оформлення заднього плану стіни.

Всі елементи «Одягу для сцени» повинні володіти як технічними, так і естетичними властивостями. Наша компанія пропонує спеціалізовані вогнестійкі тканини, що гарантує безпеку штор. Декораційні функції є оформленням завіси бахромою, китицями, вишивками, аплікаціями, розписаними художніми фарбами за вашим власним проектом, або за проектом нашого дизайнера-художника.

Прокат одягу для сцени

Для виготовлення використовується ряд тканин: оксамит, шинил, атлас, іноді шовк і вовняні тканини. Традиційна тканину – це оксамит, він підходить як для головних театральних завіс, так і для декорацій, куліс і обрамлення сцени.

Оксамит – відрізняється за кількома параметрами.

По-першу чергу це склад тканини – бавовна або Trevira CS. Бавовняний оксамит додатково просочується спеціальним протипожежним складом, який надає тканині вогнестійкі властивості, але який може втратити свою вихідну ефективність в результаті прання або зносу тканини. Trevira CS – волокна з поліестеру, до складу яких входить фосфор, тому тканини з ниток Trevira CS не горять, а повільно тліють. Це властивість впроваджено на молекулярному рівні, а отже, тканини на основі волокон Trevira CS не вимагають додаткової хімічної обробки для захисту від вогню.

По-друге, це щільність тканини, у нас в компанії представлений оксамит щільністю від 250 до 600 гр / кв.м. Оксамит невисокою щільності краще використовувати з додатковою підкладкової тканиною, як правило, це може бути габардин або сатен.

По-третє, це колірна гамма. Традиційно використовують приглушені тони – темно-бордовий, зелений, сірий і синій. Чорний колір ідеально підходить для пошиття «кабінету сцени».

Правильно пошите виріб повинен сприяти світло- і звукоізоляції сцени.
Для цих цілей використовується тришарова светонепроницаемая і звукопоглащающіе двостороння тканина з ниток Trevira, яка називається блекаут. За рахунок використання якісної сировини і щільного плетіння вона має приємну текстуру, високу зносостійкість, не вимагає підкладки, добре зберігає форму, не схильна до вицвітання і м’яко драпірується. Тканина блекаут відноситься до екологічно чистих матеріалів, не вимагає спеціальних умов чистки.