Робота з великим скупченням людей вимагає контролю над натовпом і підтримки порядку. У розділі запропонована оренда мобільних огорож. Компанія «Стілець Напрокат» надає конструкції за ціною нижче, ніж у 75-80% схожих організацій. Обслуговування проводиться в Києві, Львові, будь-якому іншому місті України.

Область використання.Сфера використання у продукту досить широка. Напрокат ж його беруть переважно організатори концертів і масових гулянь. Вироби потрібний при проведенні мітингів, виставок і вручень нагород.

Беручи мобільні огорожі в оренду, ви зможете ізолювати такі об’єкти:

  • Вулиці та дороги;
  • Сцени та концертні майданчики;
  • Зони для глядачів (VIP, стандарт);
  • Експонати та предмети мистецтва.

Як замовляти? Для цього потрібно зателефонувати і вказати необхідну довжину продукту, щоб менеджер зміг підрахувати загальну ціну. Укладається договір. Після оплати і внесення застави товар доставляється на об’єкт.

Прокат барикад

Про асортимент докладніше на доступні категорії:

  • Паркани: металеві конструкції на ніжках. Висота знаходиться в діапазоні 1-2 метрів. Оренда мобільних огорож цього типу найбільш потрібний в сфері розваг. Кожна секція скріплюється. В результаті створюється непроникна стіна. При потребі будь-який елемент стає стулкою. Високі споруди дозволяють не тільки ізолювати людей на потрібній ділянці, але і запобігти поширенню сміття за межами території;
  • Стовпчики: головне завдання виробів з червоними і золотими стрічками – підвищення статусу події. Основне застосування знайшлося на різних церемоніях, які потребують створення червоних доріжок. Використовується продукт і для облаштування VIP-зон в клубах і на концертах.
  • Конуси: найбільш потрібний на паркування. Можуть перегороджувати проїзд автомобілів в зони скупчення людей. В каталозі класичний варіант, виконані в червоно-білу смужку.