На більшості невеликих майданчиків, таких як кафе, ресторани, невеликі дискотеки, школи тощо, де потрібно керувати світловими приладами, цей тип пультів управління світлом дуже часто використовується. Легкі консолі відрізняються простотою використання та простотою користування, але, мабуть, їх найважливіша якість полягає в тому, що кожен може навчитися працювати з таким видом дистанційних, витрачаючи при цьому мінімум часу на тренування.

Цей тип дистанційного керування доступний у лінійки 99% виробників, і, звичайно, назва моделі дистанційного керування буде різною, але принцип роботи зі всіма панелями керування світлом такого типу буде ІНШИМ!

Пульти управління світлом оренда

Пульти управління світлом – це сучасне обладнання, за допомогою якого можна створювати яскраві шоу-програми. Завдяки цим пристроям ви можете легко керувати освітленням, освітлювальним обладнанням. Область застосування панелей управління світлом дуже широка, а різноманітність виробів дає можливість вибрати найкращий варіант. Характеристики виробу Розміри, вага пристроїв неоднакові. Кількість каналів управління також різна.

Існує кілька типів пристроїв, кожен з яких розв’язувати конкретні проблеми. Існує різниця між контролерами за потужністю, кількістю режимів та функціональністю. Моделі можуть мати вбудований мікрофон, порт USB та власне мережеве джерело живлення. Ви можете увімкнути різну кількість джерел світла до одного високоякісного контролера (наприклад, світлодіодних стрічок і модулів). Використовувати пристрої досить просто, і сигнал передається на великі відстані. Сфера використання світлових панелей управління. У більшості випадків таке обладнання незамінне для концертів, шоу чи дискотек.

Примітно, що панелі управління світлом можна використовувати не тільки в приміщенні, але і на відкритому повітрі. За допомогою контролерів ви можете розв’язувати проблеми, пов’язані з керуванням освітленням сцени, підсвічуванням. Коротко про переваги Сучасне освітлювальне обладнання багатофункціональне, а також просте у використанні. Ви можете перелічити інші переваги панелей управління світлом.

Пульти управління світлом прокат

Пульти керування світлом це:
• високий ступінь надійності;
• прості налаштування;
• простота монтажу;
• сумісність з легкими пристроями;
• тривалий термін служби.
Пульти керування світлом доступні в різних конфігураціях: від простих кнопових моделей до автоматизованих пристроїв. Вибираючи легке обладнання, зверніть увагу на його характеристики, призначення.