Слідкуючі прожектори  користуються незамінними інструментами професійних освітлювачів. Практично всі слідкуючі прожектори мають зручну систему регулювання яскравості та зміни кольорів. Більшість з них можна керувати вручну, для початку чому потрібен світловий оператор для здійснення управління. Відмічаються слідкуючі прожектори світлі пушки простої власних установок та експлуатації, а також безперервно високі якості приладів.

Якщо ви розглядаєте конструктивно – це світлові прожектори з проєкційний оптикою, які спеціально для використання їх в якості “пушек” працюють. У першому очевидці, працюючі були зроблені для зменшення кута світлового променя для того, щоб збільшити дальність дії прилади.

Слідкуючі прожектори на прокат

Сучасні наступні світлі пушки мають додатково оснащення:

  • колесами або касетами;
  • ірисовими діафрагмами;
  • змінними цветофільтрів;
  • заслонками;
  • диммерами або механічно забутими.

Особисті великі сліди свіжих прожекторів передбачені для роботи на дальніх дистанціях (від 50 метрів і більше). Вони оснащені плавним підвісом, необхідним для уникнення колекціонування, неповторності світлових променій за об’єктами, а також небажаного тремтіння приладу.

В інтернет-магазині ви можете вибрати і купити наступні пушки та аксесуари до них. Пропонується  широкий асортимент світового та музичного обладнання для вас. Ви знайдете гнучку та зручну систему оплати, бонусні програми для постійних клієнтів, а також свою сучасну доставку в будь-який регіон країни.

Світлі сліди прожекторів, розробляються для театрів, оснащені приладами з конвекційним охолодженням без допомоги вентиляторів, що допоможуть уникнути проблеми шумів. У гастрольних комплектаціях і на естрадних площадках, де більш переважна компактність, використовуються світлові прилади з присутнім системною вентиляцією.