Основним атрибутом великого заходу, концерту або фестивалю, крім виконавців і ведучих, є сцена. Навіть з самого віддаленого куточка зорового простору (на заходах на вулиці, оупен-ейрах) або залу виконавці повинні бути добре видно, а їхні голоси голосно і чітко доноситися до кожного спостерігача. Цю найважливіше завдання якраз вирішує сценічна конструкція, оптимально підібрана під конкретне приміщення, стадіон або кількість присутніх на заході просто неба.

Монтаж сцени

Створення сцени під ключ включає такі виду послуг:

  • збірка каркаса конструкції сцени;
  • монтаж декоративного оформлення (декорації, механізму завіси);
  • монтаж світлового, звукового і відео устаткування;
  • демонтаж конструкцій.

Вартість послуг по збірці сценічних конструкцій залежить від складності проєкт, кількості обладнання і місця монтажу.

Layher

Фермові конструкції, а також дах сцени збираються по попередньо складеною схемою. Згідно із загальним планом, ми облаштуємо додаткові конструкції: звукові портали і вежі (одно- або багатоярусні), а також робоче місце для аудіо техніки. Наші співробітники виконають всі заходи комплексно, забезпечивши своєчасний монтаж, і в завершенні дійства – розбирання і вивіз алюмінієвих сцен, і інших елементів.

При необхідності ми встановимо сценічні огорожі, забезпечивши повне дотримання заходів з техніки безпеки. Звернувшись до нас, клієнти зможуть замовити і спорудити спортивні конструкції будь-яких розмірів і форм. При цьому, такі інсталяції ми встановимо навіть на нерівних майданчиках. Наша компанія має в своєму розпорядженні поворотними домкратами і установними елементами, за допомогою яких техніки вирівняють рівень, і виконають монтаж і оренду сцени надійно і якісно.

Оренда сцени

Відповідальний захід з облаштування сцени найкраще довірити справжнім професіоналам. Ми дамо гарантії безпеки для артистів і аудиторії, і забезпечимо навдивовижу і яскраве видовищне шоу. Щоб звернутися до наших послуг, необхідно скласти заявку на нашому сайті. У нас гнучка система знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта.