Світлодіодними динамічними пристроями відомі прилади, які створюють всілякі кольорові ефекти в основах LED-технологій. Таке обладнання може застосовуватися дуже широко, а ще виходить з інших світлодіодних приладів доступною ціною і універсальністю.

Прокат світлодіодних приладів

Світлодіодне обладнання обладнало ринок світлого шоу-індустрії досить швидко, з-за заздалегідь наявних даних, що прийшли на зміну пристрою на галогенових лампах, в яких був сервізна нестача – маленький ресурс службовців.

Велика частина світлодіодних приладів дуже непомітна, як у монтажі, так і конечно у їх експлуатації. Початок усіх приладів вбудований автоматичним режимом роботи, режимом звукової активації або керування можна за допомогою DMX пульта. Також є світлодіодне обладнання, контрольоване за протоколом DMX-512.

Світлодіодні прилади – це світле обладнання для широкого використання, відповідний як для нічних клубів, концертних майданчиків, так і для весілля та інших розвідників або святкових заходів.

Великою перевагою є простота у використанні та невисока ціна. Як правило, всі світлові прилади мають звукову активність або працюють в автоматичному режимі. Вони не вимагають складної установки та прописання світлових сцен.