Будь-яке культурно-масовий захід не обходиться без сцени. Нерідко її встановлюють в самому несподіваному місці. Причому якщо на центральній площі міста, в парку або якому-небудь приміщенні сцена – це цілком звичне явище, то в басейні, озері або будь-якому іншому водоймищі, вона вважається чимось екстремальним і незвичайним.

Подіуми

Таким чином, різновид таких конструкцій слід підбирати з урахуванням особливостей її установки в кожному випадку індивідуально.
Як правило, для проведення різних заходів використовуються такі види сцен як:

  • Граунд – являє собою сцену з дахом, яку встановлюють для проведення концертів або фестивалів на площах, парках та інших відкритих місцях.
  • Подіум – на ньому дуже зручно дефілювати манекенницям на різних модних показах, а також такі конструкції відмінно підходять для презентацій.
  • Трибуна – являє собою невелику сцену з кількома рядами крісел. Зазвичай їх встановлюють на всіляких урочистостях (парадах, конференціях та інших).

П’єдестал – вважається різновидом сценічних конструкцій, на яких вшановують спортсменів, які посіли призові місця на змаганнях або олімпіадах.

Трибуни

Вхідні і стартові рамки – потрібні для позначення меж під час проведення спортивних змагань.
Для організації сценічних подіумів використовується цілий ряд додаткових конструкцій. Основні з них – сходи, огорожі, бильця, пандуси, портали для акустичної техніки, допоміжні елементи для установки сценічного екрана або банера і багато інших. Все це підвищує комфорт, надійність і безпеку роботи на сцені.

З наступ спекотних літніх місяців великою популярністю користуються культурно-розважальні заходи на різних водоймах, які просто неможливо уявити без водних сценічних конструкцій.